BMW TELESERVICES.


ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE BAĞLANIN.

Artık bir sonraki yağ değişimi veya fren servisi gibi bakıma yönelik randevuları düşünmenize gerek yok. Sadece arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın. BMW otomobiliniz ihtiyacı olan servisleri ve bunlara ne zaman ihtiyaç duyduğunu bilir, servise ilişkin verileri otomatik olarak BMW'ye gönderir. Tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi verilere hızlı bir şekilde ulaşır ve sizinle iletişime geçer. BMW ConnectedDrive'ın sunduğu BMW TeleServices ile istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Tercih edilen BMW Yetkili Servisinizi Piyalepaşa Otomotiv olarak seçmek için;

• 0 850 252 10 10 numaralı BMW İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz,
• Otomobilinizdeki kontrol ekranından ConnectedDrive menüsüne girerek, Yardım Hattı hizmetini başlatabilirsiniz.
www.bmw-connecteddrive.com.tr adresini ziyaret ederek My BMW ConnectedDrive'a kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Bu yöntemlerin herhangi birinde Yetkili Servis tercihinizi Piyalepaşa Otomotiv olarak belirleyerek, BMW Teleservices hizmetinden yararlanabilirsiniz.

BMW TELESERVICES HİZMETİNE GENEL BAKIŞ.

BMW TeleServices, en üst düzeyde konfor sunan yenilikçi BMW ConnectedDrive hizmetlerinden biridir. Seçtiğiniz BMW Yetkili Servisiniz Piyalepaşa Otomotiv, BMW TeleServices aracılığıyla BMW'den otomobil durumuna ilişkin daha önce yalnızca servis ziyaretinde öğrenilebilen ayrıntılı bilgileri alır. Bu özellik otomobiliniz için kişiselleştirilmiş bir hizmetin yanı sıra, arızalara daha hızlı tepki verilmesini sağlar. Otomatik BMW TeleServices Çağrısı ile BMW'niz servis zamanının geldiğini bildirir. Şartlara Bağlı Servis (CBS) sensörleri sayesinde otomobil servis gerekliliklerini belirler ve servisle ilgili tüm verileri otomatik olarak BMW'ye iletir. Piyalepaşa Otomotiv verileri alır, gerekli servis ve otomobil durumu hakkında bilgilendirilir, gerekirse servis randevusu ayarlamak için sizi arar. Bir arıza veya teknik arıza durumunda yardım almak için BMW Arıza Çağrısını başlatabilirsiniz. BMW TeleServices Batarya Koruma, akünüzü gece ve gündüz sürekli olarak takip eder ve şarj durumunuz belli bir seviyenin altına düşerse sizi bilgilendirir.

BMW TeleServices

Servisimiz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenmek için filmimizi izleyin.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı bağlantıyı temsil eder. BMW TeleServices özelliklerinin kullanımı, opsiyonel donanım olarak ConnectedDrive Hizmeti veya Akıllı Acil Durum Çağrısını seçen BMW ConnectedDrive müşterileri için ücretsizdir.

Hayallerinizin otomobili için BMW TeleServices
Hayallerinizin otomobilinde BMW TeleServices kullanıp kullanamayacağınızı önceden öğrenin.
BMW ConnectedDrive müşterileri için özel portal
Verileriniz, kayıtlı kişileriniz, konumunuz ve ayarlarınız için kendi BMW ConnectedDrive deneyiminize uygun My BMW ConnectedDrive portalını kullanın. Otomobilinizde BMW TeleServices özelliklerini kullanıp kullanamayacağınızı görmek için şimdi oturum açın veya kaydolun. Böylece tüm BMW ConnectedDrive hizmetleri hakkında her zaman bilgi sahibi olabilir ve bunları kolaylıkla yönetebilirsiniz.
BAŞLICA TELESERVICES HİZMETLERİ.
Otomatik BMW Teleservices Çağrısı'nda:

Aklınızda iş randevuları, doğum günleri, özel görüşmeler gibi birçok randevu olduğunun farkındayız. BMW bir sonraki servis zamanını ve neler yapılması gerektiğini bildiğinden sizi bir de bu randevuyu düşünmekten kurtarır. BMW ConnectedDrive'ın sunduğu Otomatik BMW Teleservices Çağrısı sayesinde bu işlerle artık kişisel olarak ilgilenmenize gerek kalmayacak. Sensörler servis zamanını tespit eder ve bilgileri BMW'ye iletir. Tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi Musluoğu Otomotiv, otomobil verilerinize erişir, otomobille ilgili tüm bilgileri değerlendirir ve hatta randevu için size ulaşır.

Başlıca avantajları

• Servis ihtiyaçlarının otomatik olarak tespit edilmesi
• Servisle ilgili verilerin doğrudan BMW'ye iletilmesi
• Bakım randevularının otomatik olarak hatırlatılması
• En uygun şekilde hazırlanmış ve daha verimli servis randevusu
• Daha kısa servis ziyaretleri


Otomatik BMW Teleservices Çağrısı Nasıl Çalışır?
Şartlara Bağlı Servis (CBS) sensörleri sıvı düzeylerini (örneğin, motor yağı) ve aşınan bileşenleri (örneğin, fren balataları) sürekli olarak izler. Bir bakım randevusu gerekiyorsa BMW otomobiliniz servisle ilgili tüm verileri otomatik olarak BMW'ye iletir. Tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv, gerektiğinde bir randevu ayarlamak için sizi arar. İletilen verilerin doğruluğu sayesinde bakım randevusu için gerekli tüm bileşenler ve parçalar hazırlanabilir.
BMW Teleservices Arıza Çağrısı nasıl çalışır?
BMW’nizde bir arıza olması durumunda, iDrive menüsünden BMW ConnectedDrive özelliğini ve ardından Yardım Hattı işlevini seçmeniz yeterlidir. Bir düğmeye basarak mevcut otomobil verilerini değerlendirmesi için Yol Yardım ekiplerimize aktarabilirsiniz. Ekiplerimiz BMW otomobiliniz üzerindeki tanılama işlemlerini uzaktan da serviste olduğu gibi gerçekleştirebilir. Otomatik ses bağlantısı yardımıyla ekiplerimiz otomobilinizin durumu ve sonraki adımlar hakkında sizi bilgilendirir. Uzaktan çözüm üretilemiyorsa hemen bir Acil Servis otomobili size gönderilir ve gerekirse en yakın BMW Yetkili Servisi’ne yönlendirilirsiniz. Otomobilinize servis sağlamak için yeterince hazırlıklı olması amacıyla otomobil verileriniz de BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv'e gönderilir.
BMW Teleservices Batarya Koruması nasıl çalışır?
Park lambalarını açık unutmanızdan dolayı akünüzün şarj durumu belli bir seviyenin altına düşerse BMW Teleservices Batarya Koruması özelliği otomatik olarak devreye girer ve BMW ConnectedDrive portalında tercih ettiğiniz seçeneğe bağlı olarak mesaj veya e-posta ile sizi hemen bilgilendirir. BMW Teleservices Batarya Koruması BMW'nizi bir sonraki çalıştırmanıza kadar etkin kalır. Gerektiğinde tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv, bir bakım randevusu ayarlamak için sizinle iletişime geçer.
Kişiselleştirme
Batarya Koruma işlevleri genellikle temel bir BMW TeleServices hizmeti olarak sunulur. Batarya Koruma mesajı veya e-postası almak için tek yapmanız gereken cep telefonu numaranızı veya e-posta adresinizi girerek bu hizmeti BMW ConnectedDrive portalında kişiselleştirmenizdir. BMW ConnectedDrive portalında kayıt ve yapılandırma yapmak BMW Teleservices Batarya Koruması hizmetini eksiksiz olarak kullanabilmek için bir ön koşuldur.

Müşteri portalı
SSS.

BMW TeleServices hakkında sorularınız mı var? Konuya ilişkin sorularınıza yönelik cevapları burada bulabilirsiniz.

Bu hizmetleri kullanmanın maliyeti nedir?
BMW TeleServices özelliklerinin kullanımı, ConnectedDrive Hizmeti veya Akıllı Acil Durum Çağrısı donanımları bulanan otomobiller için ücretsizdir. Bu durumda, hizmetler otomobile yerleşik SIM kartı aracılığıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanılabilir.
BMW TeleServices hangi BMW otomobillerinde kullanılabilir?
BMW ConnectedDrive Hizmetlerine (SA6AK) veya Akıllı Acil Durum Çağrısına (SA6AC) sahip tüm otomobiller, BMW TeleServices (SA6AE) hizmeti sunar. Ayrıntılı bilgi için lütfen BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv'e danışın.
BMW Teleservices Çağrısı hangi BMW Yetkili Servisine gönderilir?
Otomobiliniz verileri BMW'ye gönderir. Tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv, bu bilgilere erişebilir.
Otomobilimin tercih edilen BMW Yetkili Servisini değiştirebilir miyim?
BMW Yetkili Servisinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Örneğin taşındıysanız ve verilerinizin başka bir BMW Yetkili Servisine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ConnectedDrive Yardım Hattını veya BMW İletişim Merkezini kullanın.
İkinci el otomobilimde BMW TeleServices'a erişilmesini nasıl sağlarım ve bu konuda BMW Yetkili Servisimi nasıl bilgilendiririm?
BMW TeleServices otomobilde etkinleştirilmeli ve tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv'e yönlendirilmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen güvendiğiniz BMW Yetkili Servisi ile iletişime geçin.
Otomobilimde BMW TeleServices hizmetlerinin aktif olup/olmadığını nasıl öğrenebilirim?
iDrive menüsünden ConnectedDrive Yardım Hattını veya BMW İletişim Merkezini arayarak hizmetlerin aktif olup/olmadığı hakkında bilgi alabilir.
Otomobilimi satarken neye dikkat etmeliyim?
Satın alan kişiyi BMW TeleServices işlevi hakkında bilgilendirmelisiniz. Ayrıca, alıcıyı tercih ettiği BMW Yetkili Servisini seçmek üzere yönlendirme yapabilirsiniz.
BMW TeleServices otomobilde nasıl etkinleştirilir?
Teslimat sırasında imzaladığınız form ile otomobilinizin BMW TeleServices Hizmeti etkinleştirilir. Bu konuda herhangi bir sorunuz varsa, lütfen BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv'le ile iletişim kurun.
BMW TeleServices otomobilde nasıl devre dışı bırakılır?
BMW TeleServices istediğiniz zaman devre dışı bırakılabilir. BMW TeleServices yalnızca tüm otomobil bağlantısı tamamen devre dışı bırakıldığında kapatılabilir. Bu, otomobile takılı SIM kartın da devre dışı bırakıldığı anlamına gelir. Bunun sonucunda otomobilin acil durum çağrısı da artık aktif değildir. Devre dışı bırakma hakkında daha fazla bilgi için lütfen BMW Yetkili Servisi Piyalepaşa Otomotiv'le iletişim kurun.